Kontakt os

Anton Knudsen Egtved A/S

宝贝坐上去,不会疼的Brudesøvej 1, 6040 Egtved

Tlf: 7555 1999
Email: ak@antonknudsen.dk

Faktura email: faktura@antonknudsen.dk

CVR nr. 10 47 27 33

宝贝坐上去,不会疼的  

Medarbejdere

宝贝坐上去,不会疼的Anton Knudsen

Entrepren?r - Indehaver

Salg / projektleder

Tlf: 4018 0099
Mail: anton@antonknudsen.dk

Karsten Knudsen

Direkt?r - Indehaver

Projektleder / Kloakmester

Tlf: 4031 0102
Mail: karsten@antonknudsen.dk

Daniel Faurholt

Projektchef - Indehaver

Bygningskonstruktør BTH

Tlf: 4018 6999
Mail: daniel@antonknudsen.dk

宝贝坐上去,不会疼的Dorte Vikkels?e

Kontorassistent

Kontor

Tlf: 7555 1999
Mail: dorte@antonknudsen.dk

Kirsten Knudsen

Bogholder

Kontor

Tlf: 2369 0977
Mail: kirsten@antonknudsen.dk

Claus Thomsen

宝贝坐上去,不会疼的Projektchef

Kontor

Tlf: 2070 7826
Mail: claus@antonknudsen.dk

Leo Nielsen

Byggeleder

Kontor

Tlf: 2145 2162
Mail: leo@antonknudsen.dk

宝贝坐上去,不会疼的Ruben Laursen

Projektleder

Bygningskonstruktør og kloakmester

Tlf: 4040 2499
Mail: ruben@antonknudsen.dk

Jim Feldskov

V?rkf?rer

 

Tlf: 
Mail: jim@antonknudsen.dk

Nicolai Hanquist

Byggeleder

 

Tlf: 2868 8980
Mail: nicolai@antonknudsen.dk

宝贝坐上去,不会疼的Jesper Lund

Byggeleder

Kontor

Tlf: 2076 2223
Mail: jesper@antonknudsen.dk

宝贝坐上去,不会疼的Dorte Bundgaard

宝贝坐上去,不会疼的Regnskabschef

Kontor

Tlf: 2090 5068
Mail: dbu@antonknudsen.dk

Patrick Skj?dt

Byggeleder

Kontor

Tlf: 2843 5001
Mail: patrick@antonknudsen.dk